Postanowienia ogólne

  1. Strona powstała w celu prezentacji najciekawszych miejsc i atrakcji turystycznych w Polsce. Celem strony jest promocja miejsc szczególnie wartych zobaczenia, a także ułatwienie użytkownikom portalu planowania wycieczek po najciekawszych zakątkach kraju.

  2. Strona zawiera charakterystykę ciekawych miejsc w postaci krótkiego opisu oraz kilku zdjęć. Użytkownicy strony mogą ponadto oceniać atrakcyjność miejsca w skali 1-10 oraz wymieniać doświadczenia z odwiedzin danego miejsca poprzez dodawanie komentarzy.

Użytkownicy

  1. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji.

  2. Portal dedykowany jest turystom i podróżnikom zainteresowanym zwiedzaniem ciekawych miejsc. Ponadto zachęcamy użytkowników do wymiany doświadczeń, poprzez komentarze i spostrzeżenia na temat atrakcji opisanych na portalu.

  3. Użytkownik zobowiązany jest do korzystania z serwisu zgodnie z obowiązującym prawem, oraz zasadami dobrego wychowania.

Prawa autorskie

  1. Strona oraz jej treść objęte są prawami autorskimi należącymi do właściciela strony. Całość serwisu, ani żadna jego część nie może być kopiowana, reprodukowana ani przetwarzana bez zgody właściciela serwisu.

  2. Wszystkie informacje tekstowe w serwisie, a w szczególności opisy ciekawych miejsc i atrakcji chronione są prawami autorskimi należącymi do właściciela strony. Zabronione jest ich kopiowanie, rozpowszechnianie, publikacja w innych serwisach oraz przechowywanie w jakiejkolwiek formie bez zgody autora.

  3. Zdjęcia użyte na stronie pochodzą z kilku źródeł:

  4. Właścicielem portalu jest Mateusz Łada. Kontakt z właścicielem możliwy jest poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie Redakcja.