Redakcja

Misja portalu

Naszą misją jest prezentacja najciekawszych miejsc oraz atrakcji turystycznych jakie można zobaczyć w Polsce. Strona promuje miejsca szczególnie warte zobaczenia, w szczególności obiekty wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO, obiekty zabytkowe oraz miejsca o znaczeniu historycznym, miejsca ze szczególnymi walorami przyrodniczymi, ciekawe miejscowości i zespoły miejskie, a także inne wyjątkowe miejsca na terenie Polski. Wszystkie miejsca, jakie znalazły się w naszej bazie zostały specjalnie wybrane i stanowią wizytówkę Polski. Są to niepowtarzalne miejsca, często wyjątkowe na skalę europejską, a czasem także na skalę światową.

Portal powstał w celu zgromadzenia w jednym miejscu informacji o wszystkich najciekawszych atrakcjach turystycznych w Polsce. Dzięki użytkownikom portalu, ich punktacjom oraz komentarzom przedstawiona jest obiektywna ocena atrakcyjności miejsc. Jednocześnie zachęcamy wszystkich użytkowników do wymiany doświadczeń i opinii dotyczących opisywanych miejsc, dzięki czemu portal będzie służył innym podróżnikom i turystom chcącym zobaczyć najciekawsze miejsca w Polsce.

Redakcja

Strona redagowana jest przez grupę entuzjastów, miłośników podróży i wycieczek po Polsce. Większość miejsc odwiedzona była przez nas osobiście, dzięki czemu możemy podzielić się naszymi własnymi opiniami. W katalogu są też miejsca, do których jeszcze nie dotarliśmy, jednak ze względu na ich wyjątkowy charakter zamierzamy je odwiedzić w niedalekiej przyszłości. Jesteśmy pełni nadziei, że strona spełni wasze oczekiwania i dzięki niej znajdziecie ciekawy cel podróży na najbliższą wycieczkę.

Kontakt

Jeśli masz pytania lub sugestie dotyczące portalu oraz jego treści zapraszamy do kontaktu z nami.

Formularz kontaktowy